Alloggio Ai Quartierispagnoli

Alloggio Ai Quartierispagnoli Napels appartement is gelegen op sechts 25 minuten te voet van de Catacomben van San Gennaro en op 500 meter wandelafstand van het Teatro di San Carlo.

Gasten van de accommodatie bij particulieren kunnen het centrum van Napels bereiken met een wandeling van 10 minuten en de Galleria Umberto I bezoeken, op 300 meter verderop. Binnen 10 minuten wandelen van Municipio metrostation is het appartement een paar momenten van het Maschio Angioino. Het Castel dell'Ovo is op 1 km afstand van Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement gelegen. De accommodatie is niet ver van City Sightseeing - Capolinea bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Alloggio Ai Quartierispagnoli Napels
Residence Spaccanapoli - Locazione Turistica
Mobiele prijsaanbieding

Residence Spaccanapoli - Locazione Turistica

64 m van de accommodatie
USD 140 USD 126
per nacht
Le Stanze Del Cuore
Mobiele prijsaanbieding

Le Stanze Del Cuore

92 m van de accommodatie
USD 63 USD 57
per nacht
Spaccanapolitwenty By Melpia
Mobiele prijsaanbieding

Spaccanapolitwenty By Melpia

115 m van de accommodatie
USD 130 USD 117
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Napels
    7 km

    Treinstations

    Naples central train station
    2,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer15063049LOB8273,IT063049C2XT8FQ84U
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement gelegen?
      Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement is naast de Galleria Umberto I gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement zijn onder andere het Castel dell'Ovo, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement te verblijven?
      Een overnachting in Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement kost €73.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Sorbillo en Trattoria Da Nennella restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement?
      Internet is gratis beschikbaar in Alloggio Ai Quartierispagnoli appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Napels
    7 km

    Treinstations

    Naples central train station
    2,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Alloggio Ai Quartierispagnoli Napels

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten